У створенні підприємства ТОВ «Дорбуд» брала участь польська будівельна компанія ТОВ «PUS», м.Жешув, Республіка Польша, частка якої в статутному фонді складає — 100%. В якості інвестиції польська компанія надала сучасне обладнання, високопродуктивні будівельні машини та механізми. А саме:

  • іспанський асфальтобетонний завод INTRAME, продуктивністю 140 т.суміші/год;
  • німецький асфальтобетонний завод TELTOMAT, продуктивністю 100 т.суміші/год;
  • французська емульсійна установка  EMULBITUME, продуктивністю 15 т.емульсії/год;
  • 3-и дробарки для дробління гранітного щебеню і отримання кубовидного, європейського стандарту;
  • 6-ть асфальтоукладників, фірми  VOLVO, фрези та багато іншої дорожньої техніки:

            Підприємство ТОВ «Дорбуд» виконує  повний перелік послуг в сфері дорожнього будівництва та ремонту доріг від стадії проектування до введення в експлуатацію, використовуючи власні будівельні матеріали.

— Завдяки тривалого часу роботи на  ринку України (з 2004 року), маємо змогу продемонструвати  напрацьовані і досвід, і використання передових європейських технологій, і практичний гарантійний строк єксплуатації відремонтованих доріг, на реальних обьєктах.  Це дозволяє гарантувати ЗАМОВНИКАМ і в подальшому високу якість виконання дорожньо-будівельних  робіт;

— наявність Генпідрядної ліцензії підвищує нашу відповідальність за весь об’єкт, позбавляє Замовників від зайвих турбот, скорочує терміни будівництва;

— пропонуємо гнучку цінову політику, так як виконуємо всі роботи без залучення сторонніх організацій;

-завдяки наявності власної виробничої бази з асфальтовими заводами, ударної дробаркою і установкою для виготовлення бітумної емульсії, ТОВ «Дорбуд» надає довготривалу гарантію терміну служби дорожнього покриття.

У структурі ТОВ «Дорбуд» з 2019 року функціонує акредитована випробувальна лабораторія, яка пройшла акредитацію на технічну компетентність і зареєстрована в реєстрі Національного агентства з акредитації України. Термін дії атестата акредитації випробувальної лабораторії до 16 січня 2024 року відповідно до вимог стандарту ДСТУ ІSО/ІЕС 17025:2006.

З 2018 року підприємство ТОВ «Дорбуд» надає послуги з проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектно-кошторисної документації  будівництва автошляхів  різної категорії складності.  Виконує проектні роботи з організації безпеки дорожнього руху, надає послуги технічного нагляду за станом будівництва.

Завжди прагнемо задовольнити бажання ЗАМОВНИКА  і потреби користувачів автомобільних доріг відповідно до вимог будівельних норм.

Сертифікати:

     
   

Виробничі потужності:

Асфальтобетонний завод (АБЗ) Асфальтобетонний завод
Роторна дробарка Роторна дробарка
Установка для виготовлення бітумної емульсії Установка для виготовлення бітумної емульсії
Акредитована лабораторія Акредитована лабораторія