На підприємстві є свій парк високопродуктивної дорожньої техніки і механізмів. Наявність виробничої бази, досвідчених механіків дозволяє стежити за власним автопарком, проводити регулярний технічний огляд.

Дорожньо-будівельна компанія «Дорбуд» пропонує послуги спецтехніки юридичним і фізичним особам на найвигідніших умовах на будь-який термін.

Асфальтоукладальники VOLVO ABG модель «TITAN 325», «TITAN326», створені з використанням  багаторічного досвіду виробництва машин для дорожнього будівництва. Висока продуктивність укладання, оптимальна потужність, міцна конструкція та фірмова легкість управління — ось основні переваги асфальтоукладальників. Саме тому вони є незамінними помічниками на середніх і великий будівельних об’єктах при укладанні на ширину від 3 до 9 метрів з нівелірною, комп’ютерною і лазерною системою контролю рівня укладання суміші. Продуктивність асфальтоукладача 350 тон на годину.

Послуги асфальтоукладальника


Принцип роботи

При створенні дорожніх покриттів асфальтоукладальник працює спільно з самоскидами і катками.

  1. Спочатку машина приймає в бункер гарячу робочу суміш, що надходить на ділянку вантажними транспортними засобами.
  2. Потім маса за допомогою спеціальних механізмів, іменованих живильниками, переміщається в шнекову камеру.
  3. Шнеки асфальтоукладача викладають суміш на поверхню основи по заданій ширині і забезпечують її рівномірний розподіл.
  4. Спеціальний блок, що складається з вигладжуючих плит, трамбуючих брусів і вібраторів, виконує попереднє вирівнювання і ущільнення покриття.

Асфальтоукладальник повинен добре виконувати одну задачу — укласти на поверхні дороги шар гарячого асфальтобетону так, щоб він мав рівну поверхню, однакову (по довжині і ширині) товщину і міг витримати вагу важких котків, які використовуються для остаточного ущільнення і вирівнювання покриття.

Укладально-ремонтна машина RZA 4000 це сучасна, високотехнологічна, компактна і продуктивна робоча машина за допомогою якої проводиться високоякісна поверхневі обробка в якості локального ремонту або обробки всього дорожнього покриття.

Має бункер щебеню місткістю 10 м³ і працює причепами до цистерни з бітумною емульсією обсягом 10 куб.м., встановленої на вантажній машині. Є комп’ютер, який реєструє кількість квадратних метрів покритої дороги і витрати емульсії під час поверхневого обробки.

Ремонтер Ремонтер


Дорожня
фреза «BITELLI»
дозволяє планувати старе покриття, текстурувати його поверхню, надаючи їй втрачені зчіпні і шумозахисні властивості, знімати старе покриття пошарово (з точністю до міліметра) або відразу на всю глибину. При необхідності дорожня фреза може прорізати в покритті і підстилаючих шарах глибокий шов, що дозволяє запобігти пошкодженню, розтріскуванню або сповзанню покриття, навколо ремонтованой ділянки. Оснащенна зачистними відвалами, підбиральними пристроями та вантажними конвеєрами, що забезпечують навантаження зруйнованого покриття в транспортні засоби. Глибина різання до 150 мм, ширина різання до 1000мм.

 

Дорожня фреза, асфальтування Принцип роботи дорожньої фрези

Дорожня фреза представляє собою барабан, який оснащений різцями.

Різці можуть бути самої різної форми і ширини, залежно від типу виконуваних робіт.

Швидко обертаючись, вони занурюються на необхідну глибину в дорожнє покриття і перетворюють його в крихту.

Крихта  по транспортеру надходить в вантажний бункер.

Робота дорожньої фрези значно спрощує монтажно-ремонтні роботи. Даний механізм виконує свою роботу швидко і якісно.

Поверхня дороги, після очищення її дорожньої фрезою, стає ідеально рівною.

Трали — це напівпричепи з низькою рамою. Використовуються трали для того, щоб транспортувати техніку з однієї точки в іншу, так як самостійна швидкість у таких одиниць зазвичай вкрай мала, а також вони не призначені для того, щоб їздити по звичайних міських дорогах.

Саме тому й існують трали — з їх допомогою техніка може виявитися в потрібному місці значно швидше, не пошкоджуючи при цьому дорожнє покриття, адже мова йде про багатотонних машинах.

Оренда дорожньої техніки

Самоскиди «DAF» вантажопідйомність 35тонн та «КрАЗ» вантажопідйомність 16 тонн — для перевезення асфальтобетонної суміші.

Асфальтування, ремонт доріг

Віброкатки марки «HAMM» і «STA»

 

Тандемний віброкаток Тандемний віброкаток

Фронтальні навантажувачі L34 з об’ємом ковша 3,4м3

Фронтальний навантажувач

Та інша будівельна техніка:
— гудронатор для розливу емульсії;
— екскаватори;
— компресори;
-гідромолоти;
— навантажувачи;
— віброплити;