Компанія «Дорбуд» вже 14 років успішно надає послуги будівництво автомобільних доріг в Дніпропетровській, Запорізькій, Харьківській областях, а так само відновлення і технічне покриття доріг, мостів. В нашій успішної компанії Ви зможете замовити будівництво доріг будь-якої складності з усіма нормативами і в строк.
Послуги будівництва доріг в компанії «Дорбуд» — це кваліфікований персонал, індивідуальний підхід, якісні матеріали, що використовуються.  

         Автомобільна дорога — це складний важливий і відповідальний інженерний комплекс, який потребує при зведенні великих витрат. При будівництві 1 км дороги з асфальтовим покриттям в середніх умовах рівнинної місцевості витрачається близько 5000м3 щебеню, 3000м3 піску, потрібно розробити близько 35000м3 ґрунту. 

                                                               Продольний розріз дорожнього покриття

Етапи при будівництві автомобільних доріг:

 1. Топографічна зйомка і розбивка ділянки будівництва.   На цьому етапі здійснюється аналіз місцевості, по якій буде проходити дорога. Аналіз будівельної дільниці здійснюється геодезистами з використанням спеціального обладнання. При цьому аналізуються особливості рельєфу, грунту, наявність знижень і так далі.
 2. Підготовка ділянки.     В ході підготовчого етапу здійснюється розчищення території, перенесення комунікацій, усунення будь-яких механічних перешкод. У разі, якщо мова йде про будівництво додаткової розв’язки, можливе часткове або повне перекриття руху.
 3. Зведення земляного покриття, створення насипу в разі потреби.
 4. Будівельні роботи починаються зі створення штучної височини. Для цього найчастіше використовують піщану суміш.
 5. Вирівнювання ділянки, усунення рельєфу.  Поверхня, на яку буде покладено асфальт, повинна бути ідеально гладкою.
 6. Будівництво водовідведення і допоміжних конструкцій. Водовідвід забезпечує безпечне відведення води від майбутнього дорожнього покриття. Його монтаж здійснюється відповідно до особливостей рельєфу місцевості, так, щоб волога стікала на достатню відстань від дороги.
 7. Укладання «подушки» — амортизаційного шару.
 8. Укладання щебеню. Щебінь або матеріал з аналогічними властивостями — це звичайна основа для дорожнього полотна. Він служить базальтовим шаром дороги, легко витримуючи багатотонні механічний вплив.
 9. Укладання фінішного покриття.   Сучасні технології дозволяють укладати дорожнє покриття досить швидко, і при цьому забезпечувати високу якість готового полотна. Дороги, побудовані за цими технологіями, відрізняються довговічністю і надійністю.
 10. Нанесення розмітки.
 11. Монтаж додаткових конструкцій, встановлення дорожніх знаків і так далі.